Kazdağı Thermal Resort & SPA dan yeni projelerin ipuçları

Avrupa’nın ve Dünya’nın birçok ülkesinde ve birçok şehrinde insanların boş zamanlarında keyifli , eğlenceli hem eğitici hem öğretici zaman geçirebileceği , doğanın dengesini ve güzelliğini bozmadan insanların hizmetine açılmış çok sayıda adrenalin parkları mevcuttur . Bu parklarda insanlar boş zamanlarını en keyifli ve huzurlu bir şekilde geçirme şansını yakalarken özellikle ailelerin hafta sonları en çok uğradıkları mekanların arasında gelmektedir . Ailece zaman geçirebileceği , hem yetişkinlerin hem çocukların güzel saatler geçirebileceği bu tarz parklar özellikle sosyologların ve çocuk gelişimcilerinin en çok önerdikleri hafta sonu eğlenceleri arasında yer almaktadır .

Çanakkale’de otelimizin imkanları arasına katmayı planladığımız adrenalin parkının içeriği şu şekilde oluşmaktadır ; parkın başlangıç alanına ulaşmak için planlanan teleferik hattı , Paintball parkuru , orman içi planlanan radar parkuru , çim kayak alanı ve eğlence parkuru , orman içinde yapılan adrenalin parkuru , at çiftliği ve eğitim parkuru , kafeteryalar , dinlenme alanları , köy kahvaltısı verilen otantik kahvaltı evi , okulların ya da gençlik kulüplerinin hafta sonları kamp yapabileceği gençlik kamp alanı .

İşte bu sayede hem Çanakkaleliler hem de yerli ve yabancı konuklar gönüllerince hafta sonu geçirebilecekleri bir alana sahip olacaklar .