Otelimiz Hakkında
Otelimiz Hakkında

Yeni Kazdağı Termal Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.(Kurumlar VD : 9480466207)  işletmesi olan Kazdağı Thermal Resort & SPA dört mevsim doğası ve dört dörtlük tatil anlayışıyla Kazdağıları'nın eteklerinde dört tarafı ormanlarla çevrili bir 20000m2 lik bir alanda 4000m2lik kapalı tesis alanıyla tatil severle hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde 84 oda ,bulunmakta her odada jakuzi, ücretsiz wifi,minibar ,uydu yayını nın yanı sıra otelimizde  300 m2 yarı olimpik yüzme havuzu,50 m2 çocuk yüzme havuzu, 130 m2 bay termal havuz,130 m2 bayan termal havuz, aile hama mı, sp.a  Merkezi,Türk Hamamı, balık tedavi merkezi bulunmaktadır. 650 m2 Açık teras Restoran, 180 kişilik kapalı Restoran , spor ve fitness merkezinin yanı sıra çok yakında faaliyette başlayacak olan suni çimlendirilmiş 90x120 m halı saha, basketbol, voleybol sahaları da eklenecektir.

Kazdağı Termal otel muhteşem bir doğaya sahip Kazdağılarının eteklerinde çam ormanlarının kuşattığı ve yeşilin bin bir tonunun olduğu ve 65 derece içilebilir termal suyuyla  dört mevsim hizmet vererek şifanın ve tabiatın güzelliğini bir arada suna konseptiyle ruh ve beden sağlığını zinde tutan bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Kazdağı Termal otel mimari tasarımı ve seçilen seramik ve uygulanan motifler itibariyle Osmanlı desen ve mimarisine dayanmaktadır.

Yöreye ve doğaya uygun malzemelerin kullanıldığı otelimizde mobilyalar en uygun renklerde seçilip insanı sıkmayan renk ve tasarımlarda seçilmiştir

Son dönem Osmanlı yapı tarzı Levanten tarzı uygulanmıştır.

Kazdağı Thermal Resort & SPA, Çanakkale 'nin Çan ilçesindeki KAZDAĞLARI bölgesinde bulunan, eşsiz bir doğaya komşuluk ederken termal suyun sifasından faydalanabilceğiniz en güzel otellerinden biridir.

Termal suyun şifasının yanında, düğün davet organizasyon taleplerinizi de rahatlıkla karşılayabilcek bir tesisdir.

 

84 oda ve 158 yatak kapsitesi ile hizmet vermektedir. Otelin bay bayan ayrı olmak üzere 2 termal havuzunun yanında bir de yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadir.

 

Ana restaunta yanında Ala Carte restaurant ve lobby bar ile eşsiz lezzetler sunmaktadır.

 

Yılın 12 ayı açık olan tesisimiz, yaşamlarınızı "tazelemek" için yola çıkmıştır.